I Ty mozesz byc
Swietym Mikolajem!

Witaj na stronie „Akcja Mikołaje”

WSPIERAJĄ NAS

Jak w edycji „2017” dostarczyć prezent ?

Mikołaje !

W tym roku z różnych przyczyn musimy zmienić formę odbioru prezentów. Niestety nie uda nam się zorganizować corocznej imprezy Mikołajów….w związku z zaistniałą sytuacją bardzo Was prosimy o pełną mobilizację! Poniżej tegoroczne zasady:

 

 

Kup prezent (otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem), zapakuj go, oznacz numerem, imieniem i wiekiem dziecka (np. nr 5 – Kamil, lat 10). Dostarcz go w wyznaczone przez Nas miejsce zbiórki tj.

BUDYNEK BIUROWY SIRIUS ul. Postępu 18A, Warszawa w dniach:

09.12.2017 r. SOBOTA w godzinach 10:00 – 18:00
11.12.2017 r. PONIEDZIAŁEK w godzinach 13:00 – 21:00

Dojazd autem: od ulicy Postępu, przy szlabanie podać hasło „Nuvalu Mikołaje”. Proszę zaparkować na parkingu naziemnym przed budynkiem.

Na miejscu: Proszę zgłosić się na recepcję budynku. Na hasło „Nuvalu Mikołaje” ochrona wpuści Was do pomieszczenia na parterze, w którym oczekiwać będą na Ciebie pomocnicy Św. Mikołaja

W razie problemów z wjazdem bądź znalezieniem miejsca odbioru, dzwońcie proszę pod numer 604 440 011 lub 501 077 820 lub 505 187 088.

Prosimy bardzo o dostarczenie prezentów w wyznaczonym terminie. To znacznie ułatwi nam cały proces logistyczny transportu Twojego prezentu do wybranej przez Ciebie pociechy.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy jak zawsze do kontaktu: akcjamikolaje@op.pl bądź via Facebook 🙂

BARDZO WAŻNE: Prosimy o zapakowanie prezentu i oznaczenie go, wpisując IMIĘ i WIEK dziecka oraz numer z listy internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas do opublikowania listów!!

DNI
Godz
Minut
Sekund
Listy już są! W zakładce KUP PREZENT!

Copyright © 2019 akcjamikolaje.pl - każdy może zostać Św. Mikołajem! | Polityka prywatności | Kreacja: nowyPOZIOM