I Ty mozesz byc
Swietym Mikolajem!

Witaj na stronie “Akcja Mikołaje”

WSPIERAJĄ NAS

Jak przekazać prezent?

Po wybraniu dziecka, które chcesz obdarować, dostaniesz od nas maila potwierdzającego wybór, co oznacza, że WŁAŚNIE ZOSTAŁEŚ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM !!! 

Spośród wymienionych życzeń nie trzeba spełniać wszystkich, czasem wystarczy jedno, dwa, w zależności od listy prezentów. Najważniejsze, aby prezent był WYMARZONY i nie odbiegał jakościowo od prezentów dla innych dzieci. Zawsze można się z nami skonsultować.

Kup prezent, zapakuj go, oznacz numerem z listy (zakładka KUP PREZENT), imieniem i wiekiem dziecka
(np. nr 5 – Kamil, lat 10).

SPOSOBY DOSTARCZENIA PREZENTÓW W RAMACH AKCJI MIKOŁAJE 2020

Z uwagi na specyficzny czas, w tym roku prezenty będzie można dostarczyć Mikołajom zarówno osobiście, jak i wysyłkowo.

Jeżeli chcesz przekazać prezent osobiście to w terminie od 23.11.2020 r. (poniedziałek) do 27.11.2020 r. (piątek włącznie), w godzinach między 10:00 a 16:00 czekamy na Ciebie w RECEPCJI ODDZIAŁU GŁÓWNEGO firmy NUVALU w Warszawie przy ulicy Prostej 70 (pierwsze piętro). 

W związku z obowiązującym stanem pandemii COVID 19, bardzo prosimy osoby dostarczające prezent o przestrzeganie obowiązujących zasad higieny.

Jeżeli chcesz przekazać prezent wysyłkowo to po zapakowaniu prześlij go do Nas do dnia 25.11.2020 r. (środa) na adres: 

NUVALU 
ul. Prosta 70,

00-838 Warszawa
z dopiskiem AKCJA MIKOŁAJE 2020

Prosimy bardzo o dostarczenie prezentów w wyznaczonym terminie. To znacznie ułatwi nam proces logistyczny dostarczenia Twojego prezentu.

Kochany Przyszły Święty Mikołaju, na wszelki wypadek bardzo prosimy zachować paragon – w szczególności – gdy dotyczy on zakupionych ubrań, butów oraz zabawek elektronicznych. Będziemy bardzo zobowiązani 🙂

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu: akcjamikolaje@op.pl.

Przyłącz się do nas już dziś!!! Zaproś swoich znajomych!!!