I Ty mozesz byc
Swietym Mikolajem!

Witaj na stronie „Akcja Mikołaje”

WSPIERAJĄ NAS

Jak przekazać prezent?

Po wybraniu dziecka, które chcesz obdarować, dostaniesz od nas maila potwierdzającego wybór, co oznacza, że WŁAŚNIE ZOSTAŁEŚ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM !!! 

Spośród wymienionych życzeń nie trzeba spełniać wszystkich, czasem wystarczy jedno, dwa, w zależności od listy prezentów. Najważniejsze, aby prezent był WYMARZONY i nie odbiegał jakościowo od prezentów dla innych dzieci. Zawsze można się z nami skonsultować.

Kup prezent, zapakuj go, oznacz numerem z listy (zakładka KUP PREZENT), imieniem i wiekiem dziecka
(np. nr 5 – Kamil, lat 10).

SPOSOBY DOSTARCZENIA PREZENTÓW W RAMACH AKCJI MIKOŁAJE 2022 !!!!!

Podobnie jak i w latach ubiegłych, tak i w tym roku prezenty będzie można dostarczyć Mikołajom zarówno osobiście, jak i wysyłkowo.

Jeżeli chcesz przekazać prezent osobiście, to zapraszamy w terminie od 05.12.2022 r. (poniedziałek) do 10.12.2022 r. (sobota włącznie) w godzinach między 10:00 a 16:00 – prezenty można zostawić w RECEPCJI firmy NUVALU w Warszawie przy ulicy Prostej 70 (pierwsze piętro).

10.12.2022 r. (sobota) w godzinach od 10:00 do 16:00 będziemy tam dyżurować osobiście, więc jeżeli chcecie spotkać się z naszą ekipą, zapraszamy w tym terminie!  🙂

Jeżeli chcesz przekazać prezent wysyłkowo, po zapakowaniu prześlij go do nas do dnia 06.12.2021 r. (środa) na adres:

NUVALU
ul. Prosta 70,
00-838 Warszawa
z dopiskiem: AKCJA MIKOŁAJE 2022

Prosimy bardzo o dostarczenie prezentów w wyznaczonym terminie. To znacznie ułatwi nam proces logistyczny dostarczenia Twojego prezentu.

Kochany Przyszły Święty Mikołaju, na wszelki wypadek bardzo prosimy zachować paragon – w szczególności – gdy dotyczy on zakupionych ubrań, butów oraz zabawek elektronicznych. Będziemy bardzo zobowiązani 🙂

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu: akcjamikolaje@op.pl.

Przyłącz się do nas już dziś!!! Zaproś swoich znajomych!!!